Artistiek

Theater Artemis -

Jetse Batelaan, artistiek leider | jetse@artemis.nl
lees meer

Theater Artemis -

Liesbet Swings, maker kunstprojecten en kostuums | liesbet@artemis.nl
lees meer

Theater Artemis -

Willemijn Zevenhuijzen, theatermaker en speler | willemijn@artemis.nl
lees meer

Zakelijk

Theater Artemis -

Patrick van der Weijde, zakelijk leider | patrick@artemis.nl

Theater Artemis -

Annemiek de Goey, planning & internationalisering | annemiek@artemis.nl

Educatie

Theater Artemis -

Erica van de Kerkhof, educatie | erica@artemis.nl

Theater Artemis -

Sem Jonkers, educatie | sem@artemis.nl

Communicatie & Publiciteit

Theater Artemis -

Faye Danaƫ Leijtens, communicatie en pers | faye@artemis.nl

Theater Artemis -

Sam Cuppen, publiciteit en social media | sam@artemis.nl

Productie

Theater Artemis -

Klaas Tops, productieleider | klaas@artemis.nl

Theater Artemis -

Zarah Ruwhof, productiemedewerker | productie@artemis.nl

Techniek

Theater Artemis -

Marieke Smits, techniek | techniek@artemis.nl

Theater Artemis -

Dik Beets, techniek en decorbouw | dik@artemis.nl

Gebouwbeheer en audiovisueel

Theater Artemis -

Henk Claassen, gebouwbeheer en audiovisueel | henk@artemis.nl

SECRETARIAAT

Theater Artemis -

Rosanne Roovers, secretariaat en boekhouding | rosanne@artemis.nl

HUISHOUDING & HORECA

Theater Artemis -

Dorrie van de Griendt, huishouding en horeca | dorrie@artemis.nl