Kick-off All before death is life

Geen repetitieruimte of theaterzaal als feestelijke locatie voor een kick-off voor een nieuwe voorstelling maar de ‘zoom-room van Theater Artemis’ als decor. Vandaag trapten we, samen met nieuwe collega’s van onze Oostenrijkse coproducent Wiener Festwochen af, voor: All before death is life 8+.
Deze solovoorstelling van speler, theatermaker en beeldend kunstenaar Benjamin Verdonck, in regie van Jetse Batelaan zit inmiddels in de tweede repetitieweek. Na abstracte, beeldende voorstellingen waarin de dingen de show stalen wil Benjamin voor deze nieuwe voorstelling graag terug naar zijn liefde voor zelf spelen.

Een goochelaar met niets in de handen en (bijna) niets in de mouwen. Hij kent de truc met het touwtje, de truc met de krant van gisteren en de truc met de telefoon van iemand uit het publiek.
Het zou je plezier bederven als je al weet hoe het afloopt met het luciferdoosje in het donker. Maar we verklappen wel dat tijdens de finale de goochelaar van kleur verandert.

Als alles misloopt (en alles loopt mis) kan je een voorstelling maken waarin alles misloopt. Je kan ook een voorstelling maken waarin alles misloopt terwijl je onverdroten zoekt, zingt, tast en salto’s draait
want all before death is life!

Première Oostenrijk, ma 26 mei, Wiener Festwochen
Première Nederland, vr 15 aug, Theaterfestival Boulevard