Meivakantie is Artemisweek bij De Verkadefabriek.

Eerst de zaal in en dan de handen uit de mouwen!

Tijdens de week van Theater Artemis in de Verkadefabriek doen we alsof we thuis zijn. En ons huis is waar ons Clubhuis staat. Bouw je mee? Samen met een beeldend kunstenaar en een theaterdocent van Theater Artemis kan je voor en na de voorstelling de handen uit de mouwen steken. Wil je verder bouwen of ben je nieuwsgierig hoe het afloopt? Houd je clubhuisbandje dan aan en kom gewoon lekker terug. Wij zijn toch thuis.

Zaterdag 28 en zondag 29 april speelt Voorstelling waarin hopelijk niets gebeurt (8+) en op donderdag 3 en vrijdag 4 mei staat De onzichtbare man (4+) in de Verkadefabriek. Ga je op één van deze dagen, dan kun je na afloop doorlopen naar de serre en het binnenpleintje om mee te bouwen en spelen.

Ons clubhuis is open van 13:30 tot 18:00